YUKARI
 

Hakkımızda

Çözüm Finans; Tasarruf Finans Sektörünün alışılagelmiş alışkanlıklarını değiştirerek sadece bireysel değil kurumsal ihtiyaçları da kapsayan Yeni Nesil Finans anlayışıyla sektörde fark yaratan Çözüm Tasarruf’un alt markasıdır.

ÇÖZÜM FİNANS’IN AVANTAJLAR DÜNYASI

Tüm ihtiyaçlarınız için gerekli finansmana Çözüm Finans avantajlarıyla ulaşın, hem bütçeniz hafiflesin hem de siz rahat edin.

Bütçe Dostudur

Kredili sistemlerdeki faiz, vade farkı, peşinat zorunluluğu gibi masraf yüklerinden arındırılmış planlarıyla ihtiyacınız olan finansmana ek maliyet olmadan ulaştırır.

Tüm Finansal İhtiyaçları Kapsar

Ev, araba, arsa gibi bireysel ihtiyaçlarınızın yanı sıra iş yeri, ticari taşıt, makine gibi kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik de çözümler sunar.

Hızlıdır

Sunduğu ekstra avantajlarla ihtiyacınız olan finansmana kısa sürede ulaşmanızı ve kalan ödemelerinizi olduğundan daha erken bitirmenizi sağlar.

Kişiye Özeldir

Farklı bütçelere göre şekillenebilen tasarruf planlarıyla toplam tutardan aylık ödemelere kadar kişisel planlama yapmanıza olanak tanır.

Ekonomiktir

Konvansiyonel bankacılık sistemlerindeki masraf yüklerini barındırmadığı için ihtiyacınız olan finansmandan fazlasını ödetmez.

Dinamiktir

İhtiyacınız olan tutardan aylık ödemelerinize kadar değişiklik yapmanıza olanak tanıyan dinamik bir yapısı vardır.